EN

Yeni Dönem Etkinliklerimiz Başlıyor!

21-08-2023
Paylaş:

Eylül ayı ile birlikte yeni dönem etkinliklerimize başlıyoruz! Eskişehir ve Kocaeli'de gerçekleştireceğimiz bu etkinlikler, "toplumsal cinsiyetten, cinsel farkındalık eğitimine" kadar birçok farklı alan içerecek!

Özellikle genç kadınlar tarafından erişilebilir olmak öncelikli hedefimiz. Biliyoruz ki farkındalığımızı artırırsak eylemlerimizi değiştirebiliriz! Bu doğrultuda değişen eylemlerimiz ise bize mental ve fiziksel açıdan sağlıklı bir hayat sunar.

Etkinlik günü, yeri ve saatlerini kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın! Çok yakında etkinlik listesini paylaşıyor olacağız. Sizlerle buluşmayı iple çekiyoruz!

▶ https://www.instagram.com/reel/CwKkuXQN-Tc/

Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile UN Women tarafından uygulanan “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği için Güçlü Sivil Alan” projesi kapsamında oluşturulmuştur. Bu web sitesinde ifade edilen görüşler Lotus Kadın Dayanışma ve Yaşam Derneği görüşleridir ve BM Kadın Birimi, Birleşmiş Milletler, bağlı kuruluşları ya da Avrupa Birliği’nin resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.